Õpetajad - Tartu Forseliuse kool

Igaüks on oluline

Õpetajad


Innar Hannus
kehaline kasvatus
innar.hannus@tfk.tartu.ee

Sixten Hinnov
inglise keel ja keemia, 9. klassijuhataja
sixten.hinnov@tfk.tartu.ee

Hanne Jalas
õpiabi õpetaja, 3.c klassijuhataja
hanne.jalas@tfk.tartu.ee

Peeter Jõeloo
matemaatika ja füüsika, 5.a klassijuhataja
peeter.joeloo@tfk.tartu.ee

Silva Kolk
klassiõpetaja, 3.a klassijuhataja
silva.kolk[at]tfk.tartu.ee

Meeri Kougia
saksa keel
meeri.kougia@tfk.tartu.ee

Airit Kõõra
eesti keel ja kirjandus, 5.b klassijuhataja
airit.koora@tfk.tartu.ee

Laura-Liis Lepp
eripedagoog
laura-liis.lepp@tfk.tartu.ee

Anne Lindström
matemaatika
anne.lindstrom@tfk.tartu.ee

Inga Lokko
klassiõpetaja, 2.b klassijuhataja
inga.lokko@tfk.tartu.ee

Hannes Lõhmus
tehnoloogiaõpetus
hannes.lohmus@tfk.tartu.ee

Leila Marruš
kehaline kasvatus, 4.b klassijuhataja
leila.marrus@tfk.tartu.ee

Kristi Mumm
väitlus ja kõne, õppealajuhataja, lapsehoolduspuhkusel
kristi.mumm@tfk.tartu.ee

Jane Müllerson
klassiõpetaja, 2.a klassijuhataja
jane.mullerson@tfk.tartu.ee

Merle Müür
klassiõpetaja, 1.c klassijuhataja
merle.myyr@tfk.tartu.ee

Hille Narusberg
klassiõpetaja, 2.c klassijuhataja
hille.narusberg@tfk.tartu.ee

Ester Ojavee
bioloogia ja klassiõpetaja, 8.a klassijuhataja
ester.ojavee@tfk.tartu.ee

Malle Partsioja
ajalugu ja ühiskonnaõpetus, 8.b klassijuhataja
malle.partsioja@tfk.tartu.ee

Ingrid Rammu
muusika
ingrid.rammu@tfk.tartu.ee

Kaari Rodima
geograafia ja loodusõpetus, 6.a klassijuhataja
kaari.rodima@tfk.tartu.ee

Kersti Rõivas
klassiõpetaja, 3.b klassijuhataja
kersti.roivas@tfk.tartu.ee

Natalja Sahharnaja
vene keel
natalja.sahharnaja@tfk.tartu.ee

Evelin Saks
klassiõpetaja, 5.c klassijuhataja
evelin.saks@tfk.tartu.ee

Teana Sobko
muusikaõpetaja
teana.sobko@tfk.tartu.ee

Helis Soieva-Oja
klassiõpetaja, 1.b klassijuhataja
helis.soieva@tfk.tartu.ee

Maarja Tamjärv
käsitöö ja kodundus
maarja.tamjarv@tfk.tartu.ee

Anne Tamm
klassiõpetaja, 1.a klassijuhataja
anne.tamm@tfk.tartu.ee

Ingrit Tera
inglise keel, 4.a klassijuhataja
ingrit.tera@tfk.tartu.ee

Merlin Tsirna
inglise keel
merlin.tsirna@tfk.tartu.ee

Merike Tupits
eripedagoog, 7.b klassijuhataja
merike.tupits@tfk.tartu.ee

Mari-Liis Türno
eesti keel ja kirjandus, 6.b klassijuhataja
mariliis.tyrno@tfk.tartu.ee

Helen Vallimäe
eesti keel ja kirjandus, 7.a klassijuhataja
helen.vallimae@tfk.tartu.ee

 

 

 

Evely Ustav
lapsehoolduspuhkusel