Vilistlased - Tartu Forseliuse kool

Igaüks on oluline

Vilistlased


  1. lend 1959. a – A klass – klassijuhataja Ingrid Vuks (Tamm)

Ants Asusaar

Eevi Erton

Leili Ilves

Rutt Jaani

Maret Jaeniit

Ene Kaiv

Rein Kajak

Mart Kalling

Riro Kangro

Ene Kantsler

Rein Karniol

Viive Keedus

Helma Kivi

Väino Laidvee

Uno Lüpsik

Tiiu Märtin

Mare Ohno

Rein Parts

Marje Raudsepp

Madis Rein

Tiiu Saarmann

Rein Suija

Andres Tamm

Tõnu Terna

Malle Uffert

 


  1. lend 1959 a – B klass klassijuhataja Vello Anderson

Tõnu-Urmas Eiman

Tiina Einasto

Heidi-Mall Jamul

Lembit Kontus

Peeter Kornejev

Vaike Leepalu

Mati Lukki

Helve Lõhmus

Mart Mõtsmees

Viive Ohmberg

Arvo Orav

Ando Ots

Ene-Marje Raidmets

Teet Rätsepp

Mati Saar

Rein Saluri

Anu Saue

Maie Sauvere

Ludmilla Sokova

Aado Soo

Jaak Säälik

Maie Toom

 


  1. lend 1960. a – A klass klassijuhataja Ülo Tonts

Rein Hallik

Helgi Johanson

Mai Jägala

Kuno Jürgenson

Silvi Kaljas

Vjatšeslav Kangur

Lea-Riina Kiis

Liili Luug

Ülo Matjus

Tõnu Mauring

Rein Muna

Andres Murumets

Tiiu Neerot

Eha Orin

Heli Peemot

Vello Põldmaa

Aili Rajamäe

Toivo Raudsepp

Tõnu Reinet

Silvi Roosa

Anu Räkk

Krista Rüter

Tõnu Sõõro

Juta Sügis

Maie Talijärv

Erna Truu

Aino Uri

Inge Uri

Tiina Vassar

Aita Vassil

 


  1. lend 1960. a – B klass – klassijuhataja Reet Aarmaa

Anneli Bergmann

Niina Ivanova

Ants Jelinkin

Rein Jurss

Jaak Kalm

Ene-Pille Kiisla

Elvi Leib

Ülo Lepik

Jüri Lill

Ivi Madissoo

Mare Näkk

Avo Ossip

Tiiu Ott

Vello Polakene

Aarne Pärtelpoeg

Aili-Else Pütsepp

Tiiu Rebane

Kai Rosenberg

Rein Räppo

Raimund Sakarias

Siiri Salzmann

Jaan Siilak

Mare Sikk

Rutt Suurhans

Tiiu Tomson

Anne Treial

Rein-Lembit Urm

Reet Vikera

 


  1. lend 1961. a – A klass – klassijuhataja Astrid Kütt

Enn Aidma

Eha Aso

Viia Heht

Regina Herbst

Tiina Jõumees

Luule Kaasik

Marju Kann

Aino Kriegerberg

Helvi Kuiv

Vaike Kull

Toivo Kärner

Madis Linnamägi

Sirje Meiel

Kaino Metspalu

Linda Milve

Jaan Oll

Jüri Orav

Helvi Paalo

Enn Plaan

Heinar Rahusoo

Valter Soosuu

Mareta Taliväting

Jüri Vakman

Helle Viit

 


  1. lend 1961. a – B klass – klassijuhataja Karin Kampus

Eino Aas

Haljand Aria

Vello Ilves

Mihkel Kerge

Endla Kibal

Leili Konimois

Vaike Kõll

Jüri Kõrda

Toivo Lassi

Helgi Mällo

Mai Männi

Mari-Ann Mölder

Aimi Nugin

Taimo Paalmäe

Eve Paju

Tiiu Pastak

Tiiu Pertman

Ene Põder

Maimu Relli

Helve Remmel

Vladimir Riba

Agu Roots

Toomas Räppo

Tiina Teesalu

Ülle Vari

Kristi Veende

Hetta Väär

 


  1. lend 1962. a – A klass – klassijuhataja Lousie Seiler

Ene Aasmäe

Aime Ahi

Kersti Biidermann

Mai Eilsen

Ene Ellermäe

Riina Hagel

Ülo Iter

Mare Jakapi

Anu Kivel

Reet Kubo

Eha Kudi

Hele-Mall Kudi

Karl Kukk

Ruth Lainevoog

Rein Laumets

Maimu Lille

Salme Lints

Olav Lukin

Riho Lüpsik

Tiiu Maidra

Mare Michelson

Vaike Nahk

Helme Oja

Kuno Otsus

Aita Paal

Mai-Reet Palk

Ants Peljo

Joa Pruks

Kersti Rannu

Aime Riismantel

Liivi Rodima

Ene Roosa

Mai Siider

Ilme Tamm

Tiina Tammepuu

Vello Tuvikene

Eve Veskijärv

Aarne Viljasto

Rein Villum

Hille-Kai Vooro

 


  1. lend 1962. a – B klass – klassijuhataja Vello Saage

Kai Aasmaa

Epp Alba

Helga Annist

Taavi Annus

Maia-Reet Ariko

Tiina Astel

Tõnu Jürgenson

Tiiu Jürgenson

Silvi Kangro

Aino Kikas

Vaike Klink

Mart Koemets

Eda-Mai Kotkas

Lea Kranich

Kersti Kuusik

Tõnu Kõiv

Mati Lind

Maie Mark

Pärtel Metting

Mare Millert

Liia Muna

Helle Niinesaar

Milvi Ollekse

Anne Paimre

Elina Parek

Reet Pau

Heino Pärnits

Taavo Rahusoo

Jüri Raid

Raivo Rajamäe

Vaike Raudsepp

Mati Reinhold

Anne Repson

Helle Riismantel

Harri Sootna

Viivi-Reet Sullan

Marja Sõõro

Valve Taliväting

Evi Tamm

Andres Tampere

Rein Tiidor

Mati Unt

 


  1. lend 1963. a – A klass – klassijuhataja Linda Altin

Riina Erdmann

Hando Hagel

Marje Hallas

Vello Hanni

Mari-Anne Joost

Helgi Kaiv

Evi Kansvei

Enno Karheiding

Anu Kasper

Gennadi Kiritšenko

Evi Kurel

Mall Kuslapuu

Mart Kübarsepp

Lembit Langel

Tiina Laumets

Ene Märtin

Rein Nigol

Piret Nõmmeots

Eha Pangsepp

Elli Pariots

Hiie Peetsmann

Reina Peljo

Helgi Pihlak

Helga Piirna

Malle Pärn

Arvo Rahe

Luule Rammo

Merike Rauba

Helgi Raudsepp

Kaja Rull

Maimu Räkk

Mare Sander

Aita Silber

Urmas Tensing

Raimo Terasmaa

Urmas Tuubel

Inga Vihm

Rein Üts

 


  1. lend 1963. a – B klass – klassijuhataja Vello Saage

Tiit Bluhm

Viive Kirsimägi

Eesi Kull

Heli Kööbi

Ele Laas

Elvi Laius

Raine Loo

Ado Miller

Helgi Müür

Andres Nahk

Aino Pajo

Tiina Parts

Siivi Pütsepp

Endel Ratassepp

Tiina Reite

Enn Ruutsoo

Ruth Saar

Ille Sander

Rein Soo

Aime Sootna

Aalo Suurmets

Reet Tampere

Aino Tikerpuu

Eha Truu

Enn Tõnisson

Helve Unt

Helle Vares

 


  1. lend 1964. a – A klass – klassijuhataja Peeter Kasemaa

Erik Alberg

Imbi Ernits

Ülo Keero

Mari Kisper

Mare Klaassepp

Ingel Kõrda

Illimar Külvand

Marje Mudso

Maigi Mäekala

Andres Nirk

Madis Paide

Helmi Piirna

Vaike Prans

Tiia Raave

Tõnu-Mati Savi

Milvi Sikka

Tiina Suits

Villu Talv

Lea Uibo

 


  1. lend 1964. a – B klassHelgi Maiste

Jaak Adamsoo

Kai Aruvee

Taimi Elemaa

Mare Hüdse

Sirje Kana

Aive Kasak

Kata Lääne

Mati Mandel

Rein Ott

Ulve Pihlik

Ester Raidoja

Inge Rammulüüs

Juta Rannamägi

Peeter Rehema

Raivo Reinhold

Elju Sibul

Ülo-Mati Sõro

Maie Tamm

Ando Tampere

Enn Torim

Aldur Tätte

Tiiu Urboja

Ene Vallasoo

 


  1. lend 1965. a – A klass – klassijuhataja Helle Randaru

Asta Akermann

Tiiu Hanni

Helgi Jaal

Jaan Jansikene

Tea Jõks

Madis Kaing

Helju Keldosoo

Tiiu Kiivit

Ülo Kolsar

Virve Kukk

Johannes Kull

Andres Kõiv

Harri Kõks

Vilve Kööbi

Miia Külm

Ene Laanemaa

Eva Meister

Annelii Mikk

Marika Nirk

Elfrida Parts

Ülo Ploom

Kalli-Saima Polna

Reet Porro

Mae Pärtelpoeg

Anne Valdre

Ain Veenpere

Maire-Mai Veske

 


  1. lend 1965. a – B klass – klassijuhataja Aina Nugin

Liivi Helmoja

Helle Hiiemäe

Jüri Kivilaid

Aimi Konsen

Evald Kõiv

Asta Lange

Ants Matsin

Mare Mägi

Tiina Mürse

Helve Ojaveer

Malle Olm

Siiri Otsa

Taimi Paidra

Maie Põder

Toomas Päll

Epp Randoja

Jaan Ruus

Anneliis Rähn

Milvi Saar

Enn Sein

Ena Selge

Aili Sootna

Maimu Sotnik

Mare Stõtšinski

Anne Täht

Jaak Unt

Helgi Vahisalu

Anu Vallisoo

Ülla Vares

Rein Veelak

 


  1. lend 1966. a – A klass – klassijuhataja Helvi Altosaar

Toivo Allik

Taimu Eerus

Guido Ivandi

Milvi Kaldvee

Mare Kaur

Liia Kevvai

Mare Kliimand

Enn Kraav

Anne Lamp

Tiina Lea

Evi Lembit

Tõnu Lepik

Sirje Metusala

Helle Mudso

Jüri Pedastsaar

Kaja Rattasep

Harri Sarap

Luutsia Schasmin

Helbe Sik

Anu Songi

Eiki Zernask

Tuulike Taba

Maimu Telliste

Maimu Tormis

Jüri Tulit

Aili Tutt

Haldi Vadi

Reet Vanem

Maeve Vesman

 


  1. lend 1966. a – B klass – klassijuhataja Astrid Kütt

Viive Astmäe

Ilma Dreyersdorff

Evald Elbrecht

Kalev Ellermäe

Mart Ilves

Reet Ilves

Silvi Jaagomann

Maia Jurtšenko

Virve Karu

Viia Keeru

Aare Kingo

Sirje Merioja

Lembit Metsva

Viia Mikkel

Helle Männo

Tõnu Palsi

Ülo Parksepp

Tõnu Parts

Anu Põder

Heldur Ratassepp

Anu Reemann

Peeter Rostfeldt

Hiie Salundi

Reet Senka

Helja Sikk

Maie Sotnik

Vello Umbleja

Elle Vahemets

Mihkel Valvas

Dea Varik

Eda Visnapuu

Margus Vooro

Riina Võsu


1967 Lõpetajaid ei olnud!


  1. lend 1968. a – A klass – klassijuhataja Eda Kool

Vello Eriksoo

Mare Havakats

Annelii Jaal

Silver Kivisaar

Tea Laanemets

Anne Laius

Ants Laos

Ülle Liias

Üllar Meristo

Helle Muld

Regina Mölder

Maire Naaber

Ene Pant

Luigi Pihlik

Kalle Põder

Uudo Saksus

Rudolf Schasmin

Avo Selge

Jaan Silm

Hamlet Silm

Anu Sütt

Aita Toodesson

Kalev Tähepõld

Anne Viil

 


  1. lend 1968. a – B klass – klassijuhataja Leili Möldre

Urve Astmäe

Merike Gradolf

Anne Hermann

Rein Joamets

Merle Jurs

Villu Jurss

Meeta Kadak

Sirje Kiivit

Eino Klaus

Väino Klaus

Piret Kukk

Reet Künnapuu

Ene Kütt

Asta Puusta

Silja Pärismaa

Leeni Rehema

Carmen Ruusar

Silvia Sirel

Sirje Soosuu

Silvi Sotnik

Küllike Teder

Anne Vaiga

Riina Weltbach

 


  1. lend 1969. a – A klass – klassijuhataja Hinge Ester

Arno Allmann

Sulev Ellermäe

Vello Havakats

Meelis Ilus

Ahto Kalja

Heiki Kortspärn

Aasa Kruuse

Mai Kukk

Irma Kuus

Peeter Ladva

Maire Littosk

Sirje Maripuu

Ilme Märso

Madis Oras

Andres Paris

Leena Pihlap

Ene Pinka

Koidula Pirnpuu

Kadri Reemann

Ermo Rips

Tiiu Räppo

Anne Semjonova

Urve Sööt

Rein Tammekand

Mall Vooro

Tõnis Väärsi

 


  1. lend 1969. a – B klass – klassijuhataja Helle Randaru

Alver Aria

Margarita Bereznjova

Ene Heidemaa

Tõnis Jakob

Tamara Jegorova

Reet Järv

Olev Kapral

Eve Klaos

Silvi Koosapoeg

Kaie Kuuder

Aime Kõrs

Mai Laas

Anu Looga

Iivi Markvardt

Andres Metsar

Mai Ojaveer

Ingrid Pokkat

Toomas Puhvel

Eve Püvi

Aasa Savi

Vello Soodla

Sirje Taaramäe

Lilia Tiisler

Elvi Tikk

Sirje Tõnspoeg

Tõnu Uibo

Urve Vaarmaa

Mari Vallisoo

Ave Voikov

Reet Õunapuu

 


  1. lend 1970. a – A klass – klassijuhataja Anna Krjukova

Anne Alaküla

Kalli Heinmets

Kalev Helmoja

Sirje Ibsberg

Jaanus Jaama

Mare Kaldre

Iivi Kariste

Kalev Kutsar

Sirje Laan

Jüri Liivamägi

Mare Makkar

Riina Maksimova

Anne Mardimäe

Mare Muld

Mart Mõtsar

Rein Mägi

Hille Nurm

Vello Oras

Peeter Ploom

Veera Poolakese

Toivo Raud

Maia Ristimägi

Jaan Sander

Heiki Sepp

Voldemar Siller

Saima Torim

Erlend Truus

Jaak Vaher

Väino Vare

 


  1. lend 1970. a – B klass – klassijuhataja Vello Saage

Kai Abras

Evi Johanson

Helve Juhanson

Liina Kerner

Merike Kiidron

Tiiu Kirotar

Rutt Künnapuu

Raivo Lina

Viia Lutsoja

Aino Mikkel

Urve Milius

Aino Mutso

Anneli Parts

Helve Paulus

Laili Pitka

Marika Pruuli

Anne Puskar

Tea Rahv

Peeter Raudsepp

Kai Reemann

Siiri Saavo

Eha Saksa

Koidu Saksa

Astrid Soomela

Einar Sõrra

Kadri Tammur

Tiiu Toomemets

Eha Uibo

Tarmo Urb

Heli Vatsel

Vilma Vidil

Leelo Vink

 


  1. lend 1971. a – A klass – klassijuhataja Helle Randaru

Toomas Ernits

Jüri Hellat

Mare Joost

Heikki Kattai

Tiiu Keres

Alevtina Kotova

Jüri Krusealle

Malle Kruuse

Tiiu Kukk

Raivo Kull

Silvi Marga

Reet Metsamart

Andres Nuuma

Esta Oja

Aavo Plakk

Mille Rosenberg

Gunnar Rosenthal

Artur Rätsepuu

Mare Siibold

Herbert Soo

Alar Toodre

Jaan Ulst

Lea Vassil

Malle Vassil

 


  1. lend 1971. a – B klass – klassijuhataja Pilvi Kristov

Urve Aasaoja

Heljo Ahi

Tiia Allikvee

Heli Hansing

Indrek Heidemaa

Epp Heinla

Rein Jalak

Ene Jõks

Sirje Kalmo

Tiiu Kink

Helen Kull

Vaike Kurel

Ellen Liiv

Reet Liivamägi

Milvi Loorits

Mihkel Mutt

Reet Oll

Jaan Orav

Kaie Pajo

Ivar Pilden

Mare Rajamäe

Ülle Ratassepp

Maire Raudsepp

Tiiu Roostna

Anu Rungi

Ülle Saalis

Pille Siimann

Aare Tamm

Taie Tarma

Liilia Tiisler

Svetlana Trotsenko

Ellen Voitk

Ülle Värno

 


  1. lend 1972. a – A klass – klassijuhataja Astrid Kütt

Mall Aso

Heli Gritsik

Heli Helmoja

Raivo Hõim

Iia Ilves

Silvia Jaanus

Urmas Jakob

Malle Kender

Kersti Kivisaar

Jaak Klaus

Mihkel Konsa

Viive Laks

Sirje Maad

Andres Marga

Heli Mertsina

Anne Miil

Sirje Niider

Heiki Ojala

Ülle Plink

Lembit Pähklimägi

Eerika Rander

Aare Reenumägi

Andrus Rips

Lembit Suur

Esta Tigane

Rein Veski

 


  1. lend 1972. a – B klass – klassijuhataja August Solo

Silva Bluum

Tiit Ilves

Elle Jakovits

Sirje Jõgeva

Agnes Kasak

Andres Kiidron

Anu Koovit

Aita Kraag

Kaja Kuusik

Jüri Kärdi

Urve Lepik

Silvia Looga

Valentina Lättemägi

Ülle Naaber

Ülo Naaber

Inge Ottender

Sirje Pallav

Regina Presjärv

Mari Roosaar

Tiiu Saul

Karin Sibul

Marge Stamberg

Aita Sulengo

Tõnu Tammpere

Rein Tell

Eve Tolk

Eteri Truus

Rein Uibo

Jaak Uudmäe

Sirje Vardja

Maaja Värva

 


  1. lend 1973. a – A klass – klassijuhataja Aavo Avalo

Toivo Aalja

Esta Edel

Tiina Hilpus

Jaan Hingo

Aivar Kallas

Tõnu Kanna

Valdur Karusoo

Maie Kiisk

Kaja Koppel

Ülle Kukk

Merike Kõll

Mati Käärik

Urve Käärt

Tõnis Laanemets

Urmas Laidvee

Heino Maidla

Urve Metsa

Mati Muld

Lembi Muldia

Urmas Nugin

Neeme Nuuma

Iivo Otti

Rein Praakli

Sulo Rebane

Sirje Reva

Ülo Russak

Sirje Saar

Helgi Saul

Heili Sillapuu

Merle Sisask

Kalle Tammekun

Raivo Tralla

Peeter Vardja

Jaak Viira

Jüri Visnapuu

Jaak Väärsi

 


  1. lend 1973. a – B klass – klassijuhataja Reet Männik

Hugo Ader

Sirje Erstu

Merike Filippov

Anu Kallas

Mare Kibal

Silvi Kiho

Ene Kull

Rein Kullaste

Anneli Köörna

Sirje Leht

Maie Lepik

Reet Liimets

Tiina Mets

Malle Moorits

Viive Paas

Elo Pajo

Elle Peerna

Esta Pukk

Mati Raal

Karl Saavo

Maire Salmi

Avo Samarüütel

Ene Sepp

Siiri Siimo

Ester Suurpere

Rait Toompere

Urve Uibo

Maire Urveraid

Sirli Vannus

Mare Veeber

Tiiu Vähk

Jaan Õispuu

 


  1. lend 1974. a – A klass – klassijuhataja Helvi Altosaar

Katrin Aid

Kaja Alasepp

Enn Jänes

Tiit Kivi

Marje Kivisalu

Ants Krupski

Aimar Kruusa

Aare Kureoja

Kalle Lange

Andres Leib

Lembit Lepasalu

Nelli Lodde

Aivar Matto

Valdeko Mikheim

Raivo Nõu

Mart Opmann

Ralf Otter

Epp Paal

Karin Paulus

Rein Pertel

Madis Pohla

Mare Poska

Ülo Rähn

Aare Sepp

Aare Zeiger

Priit Valvas

Erik Velitško

Kaie Vijar

 


  1. lend 1974. a – B klass – klassijuhataja Ella Pavelts

Madean Dmohovski

Rudolf Härk

Sirje Härm

Ester Ilja

Margit Jõesaar

Taimi Jürgenson

Liina Kattai

Harri Keerberg

Aare Kesper

Lea Kivastik

Mall Kongo

Katrin Kruus

Helgi Kruusamäe

Tiina Kuznetsova

Elvira Lepik

Helve Märtikson

Ave Nukk

Pille Nuuma

Sirje Ottas

Marika Paas

Tiina Peedosaar

Reet Piiri

Valev Plato

Anne Pukk

Eevi Punt

Ruti Reva

Arne Rillo

Rein Saage

Esta Saksa

Malle Suurkask

Lilia Tehvand

Liilija Uffert

Anu Uuspõld

Sirje Vutt

Ivi Värton

 


  1. lend . a – A klass – klassijuhataja Anna Krjukova

Eduard Astel

Raul Heimla

Peeter Jäme

Kai Kaur

Kaie Kiisk

Robert Kliiman

Eve Kodanik

Tauno Kure

Sirje Kõrs

Heiki Kõõra

Margus Käärik

Heiki Lall

Aare Lättemägi

Taago Matt

Marika Mõistus

Andrus Nõu

Valdur Olesk

Agnes Opmann

Mart Piirmann

Tiiu Plado

Evi Pärkson

Tõnis Pärtel

Ellen Raag

Roman Ruusar

Juhan Räppo

Ülo Sarapuu

Kallar Sillaots

Aili Siller

Peeter Tani

Väino Tiik

Sven Toom

 


  1. lend 1975. a – B klass – klassijuhataja Hildegard Anton

Jaak Aru

Henri Dobrõs

Ülle Grünthal

Sandor Järvala

Urve Järvsoo

Anne Kaliste

Hannes Kaljujärv

Tiia Kangur

Maie Kibbal

Ülle Kilk

Tiiu Kivastik

Irja Kuusik

Eva Laarmann

Kaja Lintnermann

Liane Loog

Merje Mets

Tõnu Mõistus

Kaja Orav

Katre Pilv

Mare Puusepp

Merle Rammul

Imbi Rüütel

Dair Solnik

Margit Sootna

Olev Tensing

Indrek Toots

Ene Vagelmaa

Ene Vesterbohm

Tiiu Voitk

Valdek Vääri

 


  1. lend 1976. a – A klass – klassijuhataja Astrid Kütt

Leo Alnek

Anneli Hansing

Liina Jaas

Olavi Jõesaar

Urmas Jõks

Tiit Kallus

Tiiu Kava

Andres Kiho

Urmas Kool

Raili Koor

Tiina Kukk

Erika Kukk

Tiit Kullamaa

Heli Kõõra

Uno Kübar

Benno Külaots

Toivo Liik

Maire Mõttus

Harri Paltser

Maire Peterson

Imant Pihlik

Marianne Päll

Aivar Raav

Arne Roostna

Ülle Russak

Lembit Saar

Anne Sakson

Peeter Tulmin

 


  1. lend 1976. a – B klass – klassijuhataja Helle Randaru

Elve Hurbolas

Ülle Iher

Alvar Kaur

Halja Kraag

Iriina Krehhova

Sirje Kruusamäe

Hillar Kukk

Merike Kurvits

Raivo Laanemaa

Ave Lepp

Ernst Lillemets

Margus Maimre

Merike Makkar

Kaia Makkar

Kaie Marandi

Krista Muldma

Mai Ots

Merike Peterson

Priit Pihlap

Tauno Pukk

Aarne Rannamäe

Paavo Russak

Tiina Siiroja

Eve Sikk

Ülo Suurkask

Iira Šmutova

Hille Zirk

Laine Tatter

Riina Tünder

Helene Uuk

Inna Volkova

Jüri Värv

 


  1. lend 1977. a – A klass – klassijuhataja Hiie Münt

Antti Aunap

Anu Eggert

Liivi Härm

Peeter Jaani

Marie Jahimees

Hilja Kell

Arvo Kirpu

Reino Kirpu

Meelis kivi

Tiina Kähr

Tiina Leesik

Jüri Lind

Maire Maastik

Eve Merbach

Tõnu Meus

Irja Märdla

Indrek Müürsepp

Kasper Oper

Ene Oroperv

Peep Pastik

Taisi Pintson

Avo Ratassepp

Lauri Rekand

Urmas Ritsoson

Tiina Rosental

Ülle Rosental

Vello Rähn

Tõnu Saage

Avo Saar

Vilja Saar

Maia Samason

Tiina Sonn

Jaan Sotnik

Riina Tamm

Arvo Tenno

Toivo Vaagen

Peeter Vares

Jüri Voitk

Sirje Vätsing

 


  1. lend 1977. a – B klass – klassijuhataja Ella Pavelts

Katrin Astel

Ursula Erik

Riina Eriksoo

Margus Ivanov

Ülle Jaakson

Merrit Jurs

Aita Kahha

Ingrid Kasemaa

Helina Kaupmees

Eve Kivastik

Mallor Kruus

Rita Kuusik

Maie Kõnd

Ülle Kähr

Jaak Kärdi

Airi Liimets

Inga Lõhmus

Halliki Lõoke

Asta Mitt

Urmas Oha

Eva Pilt

Anne Raiste

Urmas Reva

Mart Riikoja

Ene Ritson

Lea Rääk

Inge Sirp

Lea Sulg

Ludmilla Šelajeva

Triinu Tamela

Ülle Teder

Anneli Tõrva

Siiri Uibo

Arvo Vink

Riina Vägi

 


  1. lend 1978. a – A klass – klassijuhataja Astrid Kütt

Einar Aruoja

Jüri Hoop

Enn Hurbola

Jüri Juhanson

Agu Kask

Aivar Kattai

Peeter Kivik

Aavo Kongo

Alar Kruusamäe

Kuido Kungla

Üllar Kuusik

Helve Lentsius

Agu Lepik

Aarne Lintnermann

Uno Lättemägi

Silja Maapalu

Ülle Neppo

Hillar Norralt

Ivo Ombler

Anne Opmann

Aadu Raav

Mati Raud

Helve Saia

Helve Saia

Arved Sarapuu

Evi Suurmets

Raimo Zängov

Kersti Tagel

Elle Tamm

Raili Tamm

Tarvi Toots

Raivo Tšernõšev

Toomas Tubli

Pille Viira

Kaja Väärsi

 


  1. lend 1978. a – B klass – klassijuhataja Liis Koskel

Marina Alamets

Jelizaveta Bogatševa

Maire Buhvestova

Aarne Hansalu

Aita Ilves

Siiri Jesabell

Merle Kaur

Maret Kermas

Hille Kerna

Ines Kriisa

Marika Laan

Kertu Lindström

Tiina Metsma

Riina Paatsi

Heli Põldvere

Ingrid Pärismaa

Tiiu Pärtin

Ene Rosenberg

Ülle Ruusma

Terje Räst

Eva Saaber

Garri Sarapik

Lea Sark

Margit Sirge

Anne Susi

Imbi Sõukand

Marika Tamme

Eve Trumm

Tiina Vaiga

Elle Vaimann

Ene Veedi

Ly Viisimaa

Sirje Villemson

 


  1. lend 1979. a – A klass – klassijuhataja Reet Männik (Einpalu)

Külli Aab

Urmas Aalja

Maire Ader

Harry Ehrlich

Kalmer Etti

Toomas Jaani

Ahto Jaas

Arvo Kanger

Anu Koppel

Riina Kuperjanov

Marina Kure

Ants Käärst

Riina Laane

Ülo Laanemaa

Endel Lepp

terje Lillemets

Margus Meos

Madis Märdla

Gunnar Ots

Mati Rammul

Olav Reha

Aivar Roosileht

Jaak Sandel

Ester Sokk

Urve Tätte

Ene Uibo

Raivo Unt

Aavo Valtna

Tiina Vesmann

 


  1. lend 1979. a – B klass – klassijuhataja Irina Oper (Kurvits)

Maire Eimra

Aire Hendrikson

Urve Humal

Urve Ird

Ivar Jõesaar

Maarit Kask

Kersti Kaup

Helja Kirber

Kalle Kisand

Marika Kivistik

Ene Krebets

Leeli Kriisa

Heli Kuusik

Tiina Lind

Piret Lutsoja

Ene Miidu

Anne Miller

Aime Mitt

Tiina Muuga

Leena Nagla

Triinu Niinemägi

Riho Paltser

Tea Pree

Reet Pruuli

Piret Rannast

Külli Ring

Marju Saks

Ester Salme

Tiia Sarapuu

Meelis Säre

Tiina Truus

Eesi Uuk

 


  1. lend 1980. a – A klass – klassijuhataja Helle Randaru

Udo Alnek

Kurmo Edavere

Toomas Hansman

Meelis Kallisaar

Erika Kiipus

Ervin Kont

Külli Kukk

Taimi Kure

Merike Kuusik

Raivo Lillo

Lembit Lühi

Külliki Maaring

Harald Mägi

Aivar Nisu

Ain Oidsalu

Peeter Paatsi

Igor Pogodin

Urmas Randma

Rain Rebane

Rait Rebane

Arne Roosild

Andres Rosenberg

Külli Saal

Martin Saavo

Urmas Sepa

Ülle Sõerunuk

Avo Zõbin

Madis Tammeorg

Gunnar Teder

Tea Teets

Kalev Toobre

Pille Veskimäe

Ain Viljasto

Raivo Vägi

 


  1. lend 1980. a – B klass – klassijuhataja Anna Krjukova

Pilvi Bauman

Tomas Hõrandi

Tõnis Kahu

Tiina Kikerpill

Kaja Kivisaar

Merike Kütt

Mai Lepik

Merle Lupp

Anari Miller

Mare Mõistus

Iti Norralt

Aare Pehk

Ene Peterson

Mare Pitka

Anu Raudsepp

Aivar Ruugla

Küllike Räisa

Mare Sumberg

Ülle Telling

Liivi Tätte

Eho Unne

Anne Vaimann

Maire Varvas

Merike Viisimaa

 


  1. lend 1981. a – A klass – klassijuhataja Ella Pavelts

Karin Aljak

Asti Austa

Raivo Ein

Aivar Hirmo

Reet Kaarma

Kuno Kerman

Raigo Kessel

Andres Kibal

Marika Kiipus

Eve Kirk

Einar Klaos

Katrin-Ruth Kleis

Merike Koidu

Evar Kont

Siiri Kruusa

Iiri Lepp

Mati Liiv

Jalmar Mandel

Üllar Matt

Ago Murdel

Kea Muruaas

Anu Oidsalu

Viivika Ots

Eve Pettai

Tiina Puusepp

Kalle Pähn

Ülle Sihver

Marika Sternfeld

Marika Tauk

Urmas Undrits

Küllike Väljaste

 


  1. lend 1981. a – B klass – klassijuhataja Hildegard Anton

Ruth Abel

Andres Aland

Peep Jääger

Agnes Kivi

Vahur Kivistik

Jaak Kool

Jüri Kröönström

Anneken Kull

Katrin Laanesaar

Jane Lail

Liivia Loog

Mare Mehine

Marge Mesipuu

Marika Milius

Maris Mägi

Piret Peedo

Elle Peedoson

Piret Pellenen

Karin Pärna

Anne Raig

Marika Randmäe

Marge Reimand

Margit Saluoks

Ingrid Sepp

Ülo Siilsalu

Maire Süving

Vello Tomson

Tiina Tootsi

Ene Toover

Ly Verret

Terje Viira

Eve Visser

Anneli Voikov

 


  1. lend 1982. a – A klass – klassijuhataja Taavo Veski

Veljo Aleksandrov

Jaak Ivan

Jaan Jahimees

Jaak Kaiv

Meeme Kallisaar

Aksel Kargu

Asti Kesper

Aivar Koger

Andres Kukk

Lembitu Kullasepp

Mart Laurits

Glaid Leima

Anu-Mai Lillo

Lauri Lindström

Ilmar Margus

Margus Mekk

Tiivi Mõtsard

Urmas Männama

Marko Möller

Toomas Pallo

Ulvi Peedusoo

Riina Pihor

Marko Põldsam

Tarmo Pälviste

Tiit Sihver

Tõnu Sillapuu

Robert Suik

Toomas Tammeorg

Andrus Väljaots

 


  1. lend 1982. a – B klass – klassijuhataja Vello Saage

Margit Gens

Mari Hiiemäe

Piia Hurbola

Imbi Ipsberg

Heli Jänes

Ellen Kallas

Pille Keerus

Anu Kirk

Kersti Kirs

Terje Kisand

Kaie Kohtla

Reet Kont

Kersti Kortel

Tarmo Kähr

Piret Kääri

Eve Künnapuu

Lilian Laanemäe

Aili Lattik

Laidi Linnamägi

Ly Maksimova

Tiina Must

Indrek Oja

Pilvi Org

Piia Paavle

Piret Piip

Ülle Pärn

Ain Rebane

Helve Rebane

Maris Ritsoson

Kai Taba

Katrin Taimre

Maire Toode

Aet Truu

Sille Ude

Ilmi Võsu

 


  1. lend 1983. a – A klass – klassijuhataja Irina Kurvits

Annika Adamson

Avo Aunap

Taivo Groosthal

Valmo Helme

Ahti Hõim

Andrus Hünnev

Jana Jürgen

Meelis Jürimäe

Kalmer Kala

Kalle Kask

Margus Kitsing

Einar Kont

Sirje Kuiv

Toomas Kukk

Krista Kungla

Ilmar Metsma

Meelis Mängel

Enn Märtson

Anton Mühlberg

Jaan Ojamets

Ülo Pihor

Margus Raud

Märt Reilson

Toivo Roose

Aare Rähn

Priit Saar

Mart Suurmets

Urmas Tenno

Veikko Tiido

Heli Tiidor

Heiki Tõnise

Andres Vaher

Maila Väljaste

Marge Värv

 


  1. lend 1983. a – B klass – klassijuhataja Reet Einpalu

Kadri Aland

Helbe Anja

Merle Heitur

Aune Kasepalu

Ain Kiisler

Tiina Kullik

Katrin Laumets

Imbi Männik

Tiina Möls

Piret Nagel

Ruta Niider

Ilona Parder

Urmas Peterson

Marge Plaks

Kairi Pruus

Lia Ratnik

Ana Raude

Tiiu Reinmaa

Siret Rõkka

Anne Saaber

Lianne Schmidt

Reet Sorga

Avo Trumm

Merike Uibu

Arvo Vesselov

Raivo Viia

 


  1. lend 1984. a – A klass – klassijuhataja Hildegard Anton

Aivar Ausin

Meelis Eedla

Tiit Järv

Ao Kaiv

Jaan Kallas

Piret Kangur

Kairit Karja

Ülle Kenn

Andrus Kivi

Margo Külv

Avo Laanemaa

Jaan Laas

Kalle Lillemets

Toomas Lusti

Meelis Maasing

Peeter Mee

Allan Meus

Rene Must

Janno Mäe

Jana Paalandi

Rein Peterkopf

Ülle Pettai

Kulno Ploom

Hannes Päid

Teo Raagmets

Illar Segal

Marika Sihver

Mihkel Sildver

Donald Tanni

Jüri Tirmaste

Andres Turu

Elen Urm

Taina Urtson

 


  1. lend 1984. a – B klass – klassijuhataja Helle Randaru

Ülli Adamson

Eve Aid

Margit Hollo

Merika Härandi

Signe Jaasi

Ülle Kadakas

Pille Kanniste

Anne Kasar

Piret Keres

Kai Kiiver

Triinu Lait

Marika Liik

Saskia Martin

Anne Mehide

Merike Metsla

Mati Metssalu

Marika Mihhailova

Jana Mõrd

Ülle Männik

Anu Möls

Rita Ots

Ruta Paap

Margit Piir

Katrin Raid

Janika Randaru

Hille-Monika Rauba

Silvi Rõigas

Katrin Sepp

Lande Sulg

Mati Tikk

Eve Toots

Mare Torm

Kaire Vuks

 


  1. lend 1985. a – A klass – klassijuhataja Ella Pavelts

Aldo Hurbola

Mart Jaani

Ain Kelus

Kalev Kullamaa

Küllike Kuusik

Kaupo Lokk

Viljar Lokk

Marko Maleva

Tõnis Mandel

Jaanus Mõrd

Margo Päären

Veiko Randaru

Toomas Rebane

Urmas Saaroja

Indrek Seene

Piia Simmulmann

Riho Sõmermaa

Aron Toomvap

Sveta Tuule

Tiit Vaher

Villu Vahermets

Vaido Valli

Ilona Veldi

Toomas Velt

Ragnar Velt

Ragnar Värv

 


  1. lend 1985. a – B klass – klassijuhataja Vello Saage

Jane Jaanson

Margit Jakobson

Piret Jõelo

Ave Jõesaar

Karin Jürgenson

Vilja Kallaste

Silja Kaup

Seila Kitsing

Leegi Krivmen

Silja Laks

Andra Lomp

Marge Lupp

Vilve Lusti

Ester Mark

Piret Mändoja

Merle Nopasson

Marika Plaks

Nevel Pung

Erle Päll

Merle Saar

Peeter Sakarias

Laidi Schmidt

Anneli Sotnik

Kaire Sulp

Sigrid Zeik

Iljo Toming

Piret Tootsi

Ülle Unne

Valmo Vider

 


  1. lend 1986. a – A klass – klassijuhataja Veiko Tamm

Andrus Arg

Eve Elbrecht

Robert Jaani

Urmas Jõesaar

Raivo Jõgar

Kalev Kangur

Indrek Kaseorg

Antti Kiisler

Ergi Kont

Andres Kukk

Margus Kurvits

Koit Kärssin

Ragnar Köhler

Mati Laurson

Rita Lepik

Raul Markov

Erik Mölder

Eili Nukka

Silver Ojalaid

Rein Pedmanson

Aares Piho

Katrin Pruus

Erki Rammo

Aivo Rämman

Pille Rätsep

Tanel Schattschneider

Veiko Taavet

Mart Taggel

Mati Tamm

Rutt Tootmaa

Andrus Tork

Aivar Turu

Mati Valtna

Anu Vare

Carmen Veldi

 


  1. lend 1986. a – B klass – klassijuhataja Irina Kurvits

Rene Ansip

Madis Eenlo

Tiina Eltmaa

Pille Jõgeva

Kaire Kallas

Sven Karja

Madis Kivi

Ingrid Koppel

Maarja Kukk

Ülo Kukk

Signe Kure

Ruta Laan

Anne Lainemäe

Külli Lemetti

Anneli Liias

Gunneli Lille

Margit Maleva

Ülle Muinaste

Tiia Pann

Piibe Piir

Pille Raagmets

Liina Ranne

Jane Raudsepp

Eve Roosimölder

Maret Rõkka

Ülle Sihver

Anu Sirul

Sille Tamm

Anne Tehvand

Dairi Truu

Margit Vestre

 


  1. lend 1987. a – A klass – klassijuhataja Hildegard Anton

Meelis Aart

Antti Aruksaar

Kurmet Hõim

Indrek Jaks

Raivo Joassoone

Alari Jõesaar

Vahur Kasesalu

Indrek Kelk

Margus Kiisk

Piret Kipper

Egne Kont

Ero Kukk

Heiki Laantee

Meelis Leidt

Tamor Lindmäe

Aler Luukas

Aigar Meus

Rain Mölder

Piret Peedosk

Raido Petmanson

Merit Puusepp

Rain Põhjala

Vahur Põldsam

Andrus Rosental

Jana Suurmets

Jaak Sõrmus

Annely Tamm

Margus Tamm

Tarvo Terna

 


  1. lend 1987. a – B klass – klassijuhataja Helle Randaru

Anne Aan

Piret Hamunen

Jaanus Hiiemäe

Diana Häidberg

Haldur Ivask

Anneli Jõerand

Marina Järvisto

Kai Kisand

Anneli Kokk

Anne Kurul

Kadri Laanpere

Margit Leppik

Marko Mark

Mariann Möller

Priit Noorhani

Tuuli Otsus

Tiina Palumaa

Urvel Pung

Merike Pütsep

Merit Raidma

Piret Rander

Jaanus Rohumaa

Carmen Sakarias

Ebe Siliksaar

Inna Steklova

Jonas Terna

Anne Uuspalu

Karin Varkel

 


  1. lend 1988. a – A klass – klassijuhataja Ella Pavelts

Anu Aasmäe

Kärt Abras

Margus Allorg

Sirje Aru

Mikelis Degis

Merle Goldberg

Riina Joassoone

Rika Järvsalu

Virko Kaseorg

Urmas Konks

Aksel Koppa

Meelis Kure

Annely Kuulbas

Arto Lessing

Kersti Möls

Koit Rahumäe

Indrek Rajangu

Agu Riistan

Tiit Saar

Vahur Saarnits

Ain Zimmermann

Olavi Talvik

Kaimo Tamm

Enrico Tint

Eda Tõlgo

Vahur Vink

Avo Võlli

 


  1. lend 1988. a – B klass – klassijuhataja Ene Veenpere

Sigrid Alla

Piia Aun

Sigrid Jaasi

Medris Jurs

Helle Kade

Andres Kivi

Evelin Känna

Ülle Käärik

Kadri Linnas

Liina Luha

Reido Mugu

Margit Must

Tiina Ott

Liina Rein

Kerli Remmelgas

Kalle Salu

Terje Senkevitš

Rene Stevenson

Urmas Sulg

Sirje Suviste

Lüüli Taavet

Katrin Toll

Kaja Tuvikene

 


  1. lend 1989. a – A klass – klassijuhataja Vello Punning

Andres Allikvee

Ülle Junolainen

Aivo Kajak

Marika Kala

Janec Kaljo

Marko Krõlov

Hiie Kuus

Kaido Käärmann

Toomas Laurson

Sven Mägi

Maido Mängel

Kuido Nõmm

Evelin Otsar

Heidi Piho

Ave Plado

Toomas Pruus

Peeter Pärn

Toomas Päss

Teet Raid

Ardi Rootslane

Sigrid Saar

Merit Sadam

Ingrid Schulz

Anu Zõbina

Veiko Tanni

Jana Teder

Esta Toover

 


  1. lend 1989. a – B klass – klassijuhataja Ella Pavelts

Rait Abras

Merle Aid

Ilona Kaasik

Marju Kaasik

Andrus Kadai

Signe Karulaas

Toomas Kullerkupp

Kai Laar

Epp Laugaste

Mari Lepiku

Irma Lessing

Krista Paap

Riina Peets

Indrek Peterkopf

Helgi Pilsep

Kairit Rajangu

Kaire Ronk

Liivia Rätsep

Raul Seppa

Toomas Suurmets

Marju Tammiksaar

Priit Teniste

Terje Teppan

Juhan Undrits

Riina Ust

Kairi Varkel

Priit Vask

Auli Vesterova

 


  1. lend 1990. a – A klass – klassijuhataja Hilja Helmoja

Ahti Aho

Maarika Anni

Kairi Ennok

Kaili Hanko

Danel Hiienurm

Urmo Jõudu

Janek Kajak

Kadri Kalder

Janika Kazankova

Silver Kuik

Urmas Laurson

Signe Leidt

Elvis Liiber

Anneli Martjan

Kristi Mägi

Maie Müür

Olav Ojasaar

Viivika Ojaste

Rutt Orav

Anneli Palgi

Aivo Pille

Andrus Reinula

Kaire Sütt

Oliver Tärk

Kätlin Välja

Esta Õunapuu

 


  1. lend 1990. a – B klass – klassijuhataja Irina Kurvits

Anu Arg

Karol Bokals

Riina Häidkind

Salle Joamets

Astrid Kaasik

Merike Karnauch

Egon Leego

Margit Meikar

Eike Metspalu

Sigrid Meus

Maris Migul

Sille Mõtsar

Kristel Narits

Priidu Pae

Pärtel Piirimäe

Kadri Raidaru

Tiia Sippol

Serle Soone

Astri Sootak

Mariann Tamm

Siim Uibokand

Hedvig Viira

Kaire Üts

 


  1. lend 1991. a – A klass – klassijuhataja Taavo Veski

Eero Alamaa

Raul Anso

Ahti Aruksaar

Priit Ilves

Heili Jüriado

Kuido Kenn

Marju Kiisk

Uno Kiviväli

Toomas Koorits

Imre Kuus

Janika Kärssin

Monika Lestmann

Ülar Maapalu

Marika Maidla

Kaire Mäeorg

Agne Mägi

Eve Proovel

Raul Põhjala

Priit Pärn

Ivo Rootslane

Tõnu Sepp

Verner Sossi

Liia Talmeister

Külli Teder

Margo Teder

Piret Toom

 


  1. lend 1991. a – B klass – klassijuhataja Ene Veenpere

Raul Aan

Allan Einasto

Anne Ernits

Maarit Grigorovitš

Heli Hämarik

Riina Hämmalov

Merle Ilumets

Kaie Jukk

Roland Karo

Merle Karu

Moonika Kase

Külli Kivilaid

Krista Kivistik

Jana Kopa

Jane Käärmann

Terje Liivak

Kaidi Luksepp

Jaak Mäll

Kersti Niglas

Helen Prits

Tiiu Rand

Kadri Sangernebo

Anu Säärits

Egle Talerman

Marke Teppor

Sille Tiidenberg

Diana Tint

Tiina Toomsalu

Merike Uukivi

Indrek Vedler

 


  1. lend 1992. a – A klass – klassijuhataja Sirje Sisask

Allan Aedma

Heili Annuk

Krista Guseva

Tiina Halop

Kristin Jaigmaa

Asle Johanson

Alar Kala

Piret Kokk

Toomas Konks

Ruth Luik

Tiina Meus

Ragne Mosin

Signe Neppo

Kaidi Pihla

Kaili Põder

Raul Pärkson

Ingmar Pärn

Margus Raielo

Agra Raitar

Inge Ranne

Erle Rämmer

Silja Saarva

Anu Sepp

Eilika Soosaar

Anu Tamm

Indrek Tensing

Gunneli Vare

Karine Vissor

Hele Värav

 


  1. lend 1992. a – B klass – klassijuhataja Helja Kirber

Rait Avestik

Piret Haagel

Karin Ilus

Karin Karja

Siret Kikkas

Kristel Kossar

Klaarika Kruto

Kaie Kruuse

Kadri Kurs

Külli Laanemets

Sigrid Linnamägi

Kaili Luksepp

Airi Lutsar

Martin Meelandi

Külli Möls

Piret Nurmoja

Ülo Pae

Meelis Rüütli

Aare Sepp

Kadri Tampere

Jana Uffert

Kaie Voitk

Katrin Ülper

 


  1. lend 1993. a – A klass – klassijuhataja Malle Partsioja

Alar Armi

Teet Eltmaa

Marge Hiiepõld

Elen Ilus

Kaire Ilves

Ott Karma

Siiri Kikkas

Rauno Kirp

Tarmo Kleimann

Elin Kont

Marget Kont

Kirsti Kuhi

Annika Käärik

Raul Laane

Piia-Mai Lillo

Pille Maremäe

Margot Marjak

Katrin Noorhani

Karin Perv

Karin Piir

Jan Piirsalu

Andres Prostjakov

Ants Põldsam

Pelle Raid

Priit Saaron

Marika Sander

Taavi Saul

Evelin Schattschneider

Raul Sinimäe

Küllike Zeiger

Mari Tampere

Triin Tampere

Tarmo Umbleja

Kerli Öövel

 


  1. lend 1993. a – B klass – klassijuhataja Hilja Helmoja

Andrus Helk

Mirell Jakobson

Kersti Kivirüüt

Kristel Kivivare

Kädi Krebstein

Tarmo Kriis

Inga Lilles

Maigi Lipp

Monika Meos

Raili Mäll

Kaisa Parksepp

Kristel Plado

Airi Poom

Madis Raidaru

Tiina Raudsepp

Anni Silk

Kersti Silm

Tauri Sokk

Aari Stalde

Eneken Zipp

Alar Toom

Kärri Toomeos

Egle Toover

Sten Vadi

 


  1. lend 1994. a – A klass – klassijuhataja Külli Talpsepp

Karin Bachmann

Tiiu Bluhm

Airi Hämmalov

Kaire Ilves

Rauno Jakobson

Rünno Jalak

Katrin Kaaristo

Deivi Kangur

Kadri Kann

Janek Karu

Riin Kinkas

Kaido Marjak

Tarmo Meister

Kalmer Mägi

Janek Peil

Pirgi Petolai

Vallo Põldma

Teet Raudsepp

Reni Rosental

Enrico Siliksaar

Piret Sinissaar

Signe Soomre

Pille Trei

Kaire Vessmann

 


  1. lend 1994. a – B klass – klassijuhataja Helja Kirber

Virge Harak

Kristel Johanson

Kersti Jürgenson

Vahur Kellamov

Romes Kera

Lehar Kuul

Kadri Külm

Maari Pastak

Kaili Põhjala

Kristiina Põld

Marge Pärnits

Krista Rätsep

Hesi Siimets

Jane Tamm

Kristel Toom

Klaarika Vaiknemets

 


  1. lend 1995. a – A klass – klassijuhataja Hildegard Anton

Helja Hiiepõld

Laur Hiob

Merlin Hurt

Margus Kangur

Kairi Klein

Külli Kuus

Marek Köidam

Kärt Laarman

Silver Laks

Laura Lauren

Marek Liinev

Airika Lilleorg

Kairi Meister

Katrin Mägi

Karmen Münt

Guido Noor

Tarmo Panksepp

Harle Pihlak

Urmas Pille

Raul Ploom

Raigo Reimand

Alo Ressar

Meelis Sander

Raili Sapelson

Külliki Siliksaar

Marko Sokk

Lii Surva

Kristi Timmusk

Pilvi Toom

Kadri Vodi

 


  1. lend 1995. a – B klass – klassijuhataja Madis Paide

Morrys Arand

Angelika Austa

Evelin Engel

Meelike Int

Kaia Ivask

Romas Javoiš

Triin Kivisild

Kati Kivitar

Heinar Kriiva

Janek Kuhlberg

Margus Kurvits

Reet Käärik

Evelyn Kütt

Piret Laan

Aive Lasman

Eneli Liblik

Kalev Nurm

Jane Peetersoo

Jaanus Pruks

Jüri Reemann

Gerli Reimand

Kadri Roos

Marten Räim

Tiive Saarniit

Liina Silk

Terje Tepo

Kertu Uibo

Sigrid Välbe

 


  1. lend 1996. a – A klass – klassijuhataja Aivar Vinne

Margus Apinis

Georg Borin

Silja Hagu

Madis Haug

Kätlin Jantra

Mariana Jürimäe

Marko Kaarde

Karin Kaaristo

Luule Kala

Kirret Kanna

Andres Kuhi

Kaarel Lokk

Elis Maileht

Lennart Mark

Rainer Mosin

Inessa Paap

Kristel Panksepp

Kristin Piik

Heleri Pleer

Kristel Pukson

Elisabeth Ree

Olgert Rõõm

Evely Samun

Signe Saumaa

Sirli Sütt

Leonid Tolstov

Kristo Vallimäe

Annika Veldre

 


  1. lend 1996. a – B klass – klassijuhataja Riina Voltri

Kerti Ansip

Martin-Joel Bachmann

Liina Hainoja

Evelyn Hiienurm

Katrin Johanson

Ulvi Kade

Kristi Kallion

Triin Kanter

Andres Karindi

Meryt Kender

Rita-Anette Kohava

Kaidi Kriisa

Janno Lahe

Ursula Leius

Airis Meier

Maris Müürsepp

Martin Oja

Eero Parvei

Jaan Pirk

Olev Pool

Janar Rebane

Egle Sarap-Kont

Mari Sarv

Jaanus Sepp

Merle Säde

Tarmo Terreping

Riho Tiivel

Kristjan Valge

Kaija Vaskma

 


  1. lend 1997. a – A klass – klassijuhataja Sirje Sild

Aile Anja

Ain Borodin

Esko Eenkivi

Janek Jaakson

Kristo Jantra

Raino Kesper

Tiit Kuusepuu

Argo Lauk

Terje Laumets

Janno Lifljandski

Merje Mõtsar

Jaanus Nahkur

Gea Narusing

Kaire Narva

Marko Pant

Margus Peterson

Kaido Preimann

Erkki Rammi

Marko Ratnik

Madis Raudpuu

Mart Reinhold

Taago Saaremets

Veiko Tammissaar

Villu Örd

 


  1. lend 1997. a – B klass – klassijuhataja Helja Kirber

Ele Ainsoo

Maarja Enno

Mikk Freiberg

Üllar Jürgenson

Katre Kont

Sigen Mets

Kristi Oolo

Evelin Ott

Triinu Rannamaa

Ann Ratassepp

Kristiina Raudsepp

Raili Ribelus

Eigo Rumm

Meeri Seliste

Pille Sikk

Marelle Sillaots

Piret Sirp

Madis Sütt

Raido Tael

Annika Tammur

Hilje Tralla

Urmas Vadi

Kärt Valge

Laila Varkki

 


  1. lend 1998. a – A klass – klassijuhataja Hilja Helmoja

Tiina Ilves

Pirkko Juronen

Rain Kesperi

Edita Kevväi

Freddy Kool

Aire Kuus

Heiti Lemmats

Aigar Lilleorg

Kätlin Luigaste

Gerrit Murro

Risko Nuuma

Karoliina Pilden

Reenika Pintmann

Signe Rosenthal

Merle Rätsep

Margus Schasmin

Siimar Sisask

Kirke Sults

Monika Zirk

Kristi Vasemägi

Janika Vällik

 


  1. lend 1998. a – B klass – klassijuhataja Madis Paide

Liilia Afanasjev

Aune Allik

Andre Austa

Egle Eenkivi

Natalia Fokina

Malika Ilisson

Epp Kikas

Marve Kooser

Karin Koppel

Tiina Kuusepuu

Kadi Letto

Marko Lindmets

Avely Meier

Marit Milius

Reelika Ojakivi

Dagmar Otsa

Margus-Tarmo Pihlakas

Ethel Otsason

Hannes Pill

Mihkel Rammo

Indrek Salus

Janek Sild

Marko Sild

Leeni Silk

Anu Sinisaar

Birgit Siska

Oliver Soomets

Triin Tammik

Eveli Troska

Ken Viidebaum

Janne Villemson

 


  1. lend 1999. a – A klass – klassijuhataja Aivar Vinne

Kärt Aasmäe

Ave Aun

Krista Aru

Hanna-Liisa Kalda

Reimo Kivi

Kadi Kuusk

Raivo Laanemaa

Margus Merila

Martin Murumägi

Argo Ordning

Mari-Lee Paabo

Jaak Pirnipuu

Ele Prans

Merilin Pärn

Raini Retter

Kairi Sula

Kristel Tuusis

Siiri Viilipus

 


  1. lend 1999. a – B klass – klassijuhataja Riina Voltri

Kristiina Bedova

Allar Haavik

Kristiina Hermann

Airi Jüriado

Maarit Kase

Anneli Kask

Peep Laja

Maile Länik

Merit Pariots

Pirgit Pensa

Marek Peterson

Jane Puusepp

Erkki Pärt

Elina Randoja

Eva Raudnask

Alar Rikberg

Reelika Rohtmaa

Silver Saarva

Annika Sarapuu

Hiie Saumaa

Silver Siilak

Moonika Siimets

Heidi Silland

Siiri Sääsk

Viljo Vabrit

Jane Vijar

Annika Õkva

Moonika Jürgenson

 


  1. lend 2000. a – A klass – klassijuhataja Sirje Sild

Art Andresson

Eduard Fomin

Marge Goldberg

Jane Hinto

Hendrik Ilves

Reelika Kevväi

Marju Kleemann

Monika Kommer

Jaana Kraus

Triin Kuusepuu

Li Laanemets

Alice Laugaste

Marje Mahla

Imbi Meister

Margus Nõu

Andres Paas

Egle Põhjala

Piia Reichan

Marika Rjabova

Taavi Räpp

Vaido Soodla

Risto Taliaru

Tanel Treial

Pille Umbleja

Kätriin Unt

Kadi Vabaoja

Eero Veisner

Toivo Viidalepp

Regina Vällik

 


  1. lend 2000. a – B klass – klassijuhataja Helja Kirber

Berit Akerman

Ailari Argel

Liina Birnbaum

Diana Jaakson

Karin Jürgenson

Merili Järvamägi

Kadi Kaivo

Gea Klaus

Lii Kruus

Kristian Kuusik

Andri Lebedev

Kristian Lokko

Margus Matto

Maris Orgusaar

Kristian Otsason

Ragne Persidski

Astrid Reini

Elo-Maria Roots

Sigrid Sepik

Kadi Sepp

Eva Slavina

Kerli Solon

Kadi Soo

Taavet Tamm

Indrek Teras

Jaana Vaarmets

Helis Vaiksaar

Kätlin Varjun

 


  1. lend 2001. a – A klass – klassijuhataja Lea Kriibi

Aigi Allika

Kristjan Andresson

Urmas Anijalg

Jaana Berezjuk

Peeter Fjodorov

Rauno Heinla

Milvi Jallajas

Averi Jüriado

Anneli Kommer

Lennar Lauren

Arvo Lind

Reigo Milius

Marek Mõts

Magnar Pärt

Triin Raudsepp

Rait Rikberg

Tarmo Roos

Margo Saaremets

Margus Sander

Marii Tšepurova

Helin Ehrlich

Annaliisa Kruutman

Kristy Meier

Birgit Priks

Katri Pärnamaa

 


  1. lend 2001. a – B klass – klassijuhataja Madis Paide

Marge Bek

Kristian Eenkivi

Kadi Elmers

Nele Kallavus

Helin Kibena

Ainer Kõllamõts

Miko Lepatalo

Reelika Lestmann

Ivari Lipp

Liisa Maasik

Annemari Mättik

Kristiina Nõu

Merilin Pariots

Mari-Loore Pavel

Kristi Pent

Kristel Raud

Helen Reino

Jüri Ristna

Ege Taliaru

Kadri Talts

Tanel Uibo

Triin Vahimets

Pille Örd

 


  1. lend 2002. a – A klass – klassijuhataja Aivar Vinne

Piret Andresson

Alar Annuk

Indrek Jaal

Indrek Kade

Karel Kanna

Georg Kirsberg

Kaur Kivi

Renat Krehhov

Andres Kull

Liine Kupri

Vivika Kärmo

Priit Laanemaa

Kaidi Laine

Tanel Lill

Holden Luht

Ailen Mälgi

Marek Möllits

Mari Oraste

Aigar Paiso

Ats Palu

Martin Porman

Kadri Ruven

Kristjan Räst

Vahur Salu

Margus Voode

Hannes Värton

 


  1. lend 2002. a – B klass – klassijuhataja Riina Voltri

Anneli Aim

Kristel Kadak

Kadri Kindsiko

Liis Kooskora

Liis Koser

Maris Kukk

Katrin Kutti

Hanna-Stina Kõverjalg

Karen Känd

Targo Leini

Jana Lemmats

Karl-Viktor Lestal

Helen Lilleorg

Kristina Maksimov

Marii Meister

Liina Ojapalu

Kadi Orav

Rainer Printsmann

Riin Pärn-Mägi

Katrin Randviir

Tarvo Saarva

Kristi Sepa

Taavi Sepp

Evelin Sepp

Tanel Soomets

Kadri Tamm

Helika Toon

Aimar Unt

Erko Vaher

 


  1. lend 2003 A klass Hildegard – klassijuhataja Anton

Ahti Arend

Sven Blumberg

Tarmo Erlich

Jegor Guljajev

Ivo Helemäe

Tiia Joakit

Kaarel Jürissaar

Riina Kaasik

Riho Meister

Kristjan Riibak

Reilika Roosfeld

Raido Sirk

Raili Somelar

Kaarel Soots

Tiit Suits

Taavi Suzi

Rasmus Sööt

Tambet Zirel

Meelis Tisler

Indrek Toom

Kristo Vaher

 


  1. lend 2003. a – B klass- klassijuhataja Meeri Kougia

Kelli Bachmann

Helena Hodanjonok

Kristel Hüdsi

Mariliis Jõras

Kristel Kull

Kaarel Kure

Sigrid Majas

Juhan Ojamaa

Priit Paide

Maili Pant

Maret Parts

Berit Petolai

Rainer Priimäe

Gerli Põder

Evelin Toon

Pilleriin Villakov

Aire Õismäe

 


  1. lend 2004. a – A klass- klassijuhataja Ele Viilipus

Eve Alnek

Kalmer Apinis

Erik-Edgar Gaim

Rein Haljak

Ragnar Jaska

Markku Juronen

Kristjan Kapp

Andrus Kerge

Albert Kislov

Klemet Kivisild

Svea Kont

Erik Krehhov

Jekaterina Krikuhhina

Innar Kõlli

Siim Orasmaa

Martin Otti

Marko Palu

Madis Sepa

Harald Sumberg

Priit Tammesalu

Timo Teniste

Kaia Vanari

Indrek Viil

 


  1. lend 2004. a – B klass – klassijuhataja Helja Kirber

Margus Eenkivi

Helen Kashan

Raimo Kompus

Annika Leppik

Monika Posti

Priit Päkko

Mariliis Pärtel

Vivian Rannajõe

Neeme Reest

Raik Sõster

Berit Tein

Mikk Valtna

Jaak Viilipus

Mart Viilipus

 


  1. lend 2005. a – A klass – klassijuhataja Aivar Vinne

Mark Blumberg

Olesja Djakonova

Merilin Hallik

Aune Hänikene

Joosep Kask

Triin Kerge

Katrin Kollom

Leena Kondratjeva

Liisi Laja

Kerli Laur

Märt Laus

Henri Lepp

Merlin Lomp

Lilian Mengel

Anu Mikkel

Marin Otto

Kätlin Peltser

Kairi Piilbaum

Priit Pilipenko

Anneliis Posti

Ander Punnar

Jaana Põldoja

Siim Pühvel

Marjaana Sasin

Janar Svetljakov

Kadri Taim

Kairit Tuka

 


  1. lend 2005. a – B klass – klassijuhataja Madis Paide

Silver Bohl

Diana Bõkova

Arvi Erusk

Janek Kala

Kersti Kikkas

Kerli Koobak

Helina Kuhi

Käroly Küüner

Maarja-Liisa Lillevere

Martin Luik

Johannes Merilai

Heidi Mihkra

Evelin Mäeotsa

Tanel Palu

Katrin Paomets

Sandra Peetso

Raido Pärtmaa

Kristjan Randma

Martin Rennit

Liis Rumm

Kadri Siilivask

Jorma Suumann

Siim Sööt

Marko Toon

Helina Tuuksam

Egle Uusmaa

 


  1. lend 2006. a – A klass – klassijuhataja Malle Partsioja

Anu Ader

Katrin Aia

Jaanus Alnek

Kadi Blumberg

Gunnar Ets

Feliks Gornischeff

Regina Haljak

Rene Hani

Timo Huhko

Liis Jahu

Kadri Järlik

Martin Karin

Hannes Kasak

Lenna Kukk

Tõnis Laube

Elli Lõhmussaar

Maido Märss

Margit Nõgene

Martin Pärn

Kaidi Rebane

Marek Rohtmets

Siim Semjonov

Kristiina Siiv

Elsa Sinijärv

Birgit Sisask

Karoline Sumberg

Siim Valtna

Tiia Veber

Taavi Vellemaa

Alla Vinitsenko

 


  1. lend 2006. a – B klass – klassijuhataja Natalja Sahharnaja

Merilin Ahokas

Mario Hansi

Erkki Ilves

Heddi Jallai

Hedi Kade

Kerli Kalmet

Maarja Kõverik

Mihkel Lokk

Maie Mets

Marje Mumm

Helen Muttik

Jaak Naaber

Maris Neeme

Kadri Orav

Batricia Pikkuus

Ursula Poolak

Heikki Randla

Tuuli Rindemaa

Kaisa Sults

Siim Treibert

Alice Ussanova

Age Varbola

 


  1. lend 2007. a – A klass – klassijuhataja Taimi Russ

Mirjam Arulepp

Rait Birken

Hardi Heide

Silver Jahimees

Grete Kuningas

Jaanika Kurgjärv

Hedlin Lepp

Kärt Lutsar

Kaidi Meus

Mikk Orasmaa

Silvo Piir

Anu Pilt

Maris Pütsepp

Terje Saarniit

Katrin Sudareva

Monika Teder

Katre Uffert

Elsa Vaitmaa

Heiko Vaskma

Miko Väli

 


  1. lend 2007. a – B klass – klassijuhataja JaanPaaver

Laura Adov

Kristo Anslan

Maarja Austa

Lea Eek

Artur Fjodorov

Maris Jaguson

Allar Kajandi

Marleen Kaljuver

Kadi Kirsch

Hendrik Koger

Kristi Kombe

Brit Laak

Kalmer Lauk

Kadri Maata

Laura Mõttus

Allar Nisu

Kaidi Org

Viktoria Parveots

Silver Priimäe

Elis Põhjala

Heddy Sokmann

Liis Taavel

Tauri Taliaru

Marion Teder

Revo Õkva

 


  1. lend 2008. a – klassijuhataja Aivar Vinne

Anto Alasepp

Evelin Kuzin

Mihkel Laanemaa

Rait Lääts

Kreete Randpalu

Helina Suits

Merlin Aedma

Anne-Mai Tevahi

Kristo Adosson

Oleg Baranov

Kristel Ets

Andreas-Christian Hade

Steave Hade

Oliver Kalf

Maarja Heier

Kätlin Kalling

Regina Kolessov

Kristo Kütimets

Ester Laube

Kaidi Lehtsaar

Allar Lind

Mari Luud

Pille Meinson

Karin Meus

Maigi Mihkelson

Jevgenia Moisevitš

Andra Namm

Maria Suvi

Greete Tens

Mari Teugjas

 


  1. lend 2009. a – klassijuhataja Malle Partsioja

Timo Avi

Kadi Kallavus

Mati Kärner

Kärt Lehis

Astrid Lepp

Piia-Mai Orav

Maarja Roos

Ingrid Saar

Maria Sahharnaja

Noomi Sameli

Lauri Suits

Silva Teder

Siim Tomson

Janne Toomel

Eesi Arras

Kätlin Hrenova

Kaarel Kahu

Gerli Keskülla

Kerttu Kirsch

Sigmar Koitsaar

Kristjan Kolga

Silja Kruusoja

Rait Leheveer

Märt Lõkov

Kaspar Nisu

Getter Ortus

Karl Paas

Martin Peet

Anneli Poolak

Margit Tasa

Andra Vaiga

 


  1. lend 2010. a – klassijuhataja Sirje Tarraste

Mihkel Albre

Liina Einling

Kairi Koppel

Maarja Küttim

Gretel Persidski

Ragnar Pärn

Christian Sibul

Madli Sults

Marike Tolmats

Mihkel Vetemaa

Orm-Gregori Joost

Laura Kallas

Maari Koltšin

Ingemar Küüner

Tiina Lall

Risto Lang

Kätlin Laur

Arnold Lemming

Merlin Metslang

Kristi Märks

Martin Märss

Jane Pang

Kaisa Parm

Danel Schvalbe

Sander Sein

Kristina Siltšenko

Sandra Strohm

Timo Tubli

 


  1. lend 2011. a – klassijuhataja Kaari Rodima

Helen Adamson

Janely Grasberg

Tuuli Huhko

Kevian Kuusmaa

Henri Lemmats

Karl Menning

Kristi Rebane

Ly Rähn

Robi Saal

Karmen Sumberg

Kerli Tekku

Inge Undrits

Tarmo Vainonen

Birgith Varusk

Jaanika Brikkel

Õie Holm

Anna-Britta Jääger

Killu Kaasik

Katriin Kalling

Andro Köhler

Rasmus Laas

Silva Lokk

Teele Marmei

Andreas Orav

Denis Pappel

Kristo Raik

Veiko Rudi

Allan Säärits

Artur Šarov

Taavi Toomingas

Taavi Viilup

 


  1. lend 2012. a – klassijuhataja Malle Partsioja

Hendrik Haas

Ingeborg Johanson

Deivi Kirsch

Jaanika Koor

Carolin Kull

Paula Leer

Janika Luig

Sandra Maasik

Regina Müür

Kerli Otsa

Merilyn Rang

Eleri Saarik

Ats-Vidrik Tamm

Kristel Koemets

Kevin Koppel

Allar Kriiva

Jaanika Laine

Kristo Lastik

Rikko Leheveer

Siim Lõhmus

Sigmar Naudi

Reio Priks

Christofer Pulst

Marta-Maria Reedi

Siim Simmul

Heino Vanari

Diana Vannus

Karet Visnapuu

Mehis Vitkar

 


Vilistlased 2013.a (gümnaasiumi lõpetanud, 54.lend)

2013.a lõpetanud:

Klassijuhataja: Kadri Jakobson

Kirjanduse õppesuund:

Kaili Sirk – lõpetab kuldmedaliga

Triin Välb – lõpetab hõbemedaliga

Merili Kibal

Kelli Kivimaa

Triin Lutsar

Elsa Nagel

Jessica Padrik

Liis Pindis

Liisa Randoja

Jaanus Raudsepp

Rutt Schvalbe

Merlin Sippul

Karl Sukko

Kerlin Varres

Maris Välja

Rekreatsioonikorralduse õppesuund:

Anna Lotova – lõpetab kuldmedaliga

Triinu Aru

Elen Haavandi

Kevin Hint

Kristi Kalda

Egert Kuorti

Maido Kuusik

Helena Kütimets

Fredi Linnas

Cädry- Ly Piller-Petrov

Aksel Põder

Janely Soomaa

Carolina Šrof

Keijo Toomsalu

  


Alates 2013. /2014 õppeaastast tegutses kool edasi põhikoolina, järgnevate lendude lõpetajad põhikooli lõpetajad.

 


2014.a lõpetanud:

Klassijuhataja:  õp Sirle Lorvi

Stever Arme

Carina-Elisabeth Hade

Carmel-Henriette Hade

Steffani Heinamets

Hendrik Hiiop

Jana Ilves

Hege-Meril Jõemets

Martin Kangur

Liisi Kraak

Heleriin Krõlova

Marit Laur

Raili Liblik

Keven Metsalu

Leo Mitrauskis

Silver Kristjan Orav

Kert Samler

Reet Sütt

Kärol Tennokese

Liisi Valtna

Kendra Variku

Ander Vool


2015.a lõpetanud:

9. a klass:
Klassijuhataja: õp Liis Haagen

Dane   Arme

Ketryn  Arras

Lidia    Brovarets

Anette Jaani

Kersti   Joala

Jane     Kaarna

Triin     Kallingo

Ines     Kütt

Lauri    Liiske

Markus Milk

Andrea Nigol

Kärolin Pannik

Carl     Patrason

Cristina  Püss

Irene      Rebane

Robert   Reinsalu

Birlet   Saks

Tarmo-Eric Torbek

 

9b klass:
Klassijuhataja: õp Peeter Jõeloo

Žanett Aleksandrova

Helis    Annama

Rainer  Arumäe

Kristel Avi

Katrin  Burenkov

Tauri    Hint

Emily   Kase

Kristina Kivilaid

Berk Kocayigit

Siim Kork

Heilika Krõlova

Karina  Kurtova

Lisa Leer

Lisanna Lehes

Sander Nemvalts

Anette Ostrak

Sandra Palu

Kristjan Peegi

Kristin Reino

Kelly Värv

 


 

2016.a lõpetanud:

 9.a klass
Klassijuhataja:õp Kristi Mumm

Martin Osvald Jarmann

Kadi Kals

Merino-Sten Kull

Reelika Kähr

Egor Luzgin

Ottomar Metslind

Henrik Narusberg

Maarja-Liisa Nõmmik

Andrea Palu

Martin Pruuliste

Brandon Rauba

Liisbet Rooma

Tristan Roosipuu

Kaimar Sorok

Kenert Zukker

Taaniel Talts

Veroonika Tamm

Andres Jaan Vainura

 

9.b klass
Klassijuhataja:  õp Kaari Rodima

Kärt Soieva – lõpetab kiituskirjaga

Laura-Princessa Hainsalu

Sten Hansen

Kevin Kelder

Ragnar Laur

Glen-Gregory Lille

Tauri Sepp

Mait Sorga Kocayigit

Lore Sõerunurk

Eke-Johan Sööt

Carl Christian Treier

Mariliis Vestmann

Tinrica Vomm

Alex Vreimann

 


 

2017.a lõpetanud:
Klassijuhataja Sixten Hinnov

Daniil Brovarets

Laura Daniel

Kristina Illak

Saara Jaani

Kadri Joala

Keidy Kahr

Veronika Kees

Kristjan Kurm

Laurits Kuusik

Raigo Kuusik

Marcus Libba

Martin Lutsar

Danyel Meitsar

Mairo Müür

Erik Ott-Jõõgre

Elinor Ottep

Janar Paas

Raiki Palmik

Kertu Rannu

Auli-Triin Saks

Mari Ann Selge

Merili Senka

Denis Sudarev

Avely Tomson

Rene Venturini

Anita Vreimann