Meie õpilased osalesid joonistusvõistlusel “Minu mets”

Lõppes Metsahoiu Sihtasutuse ja Maaülikooli korraldatud üle-eestiline joonistusvõistlus “Minu mets”, millest võttis osa 32 meie kooli õpilast.

Loe rohkem

Lavastus “Jõud” – aasta kõige laste- ja noortesõbralikuma teo laureaat!

7. detsembril toimunud Tartu noorsootöö tunnustussündmusel kuulutati aasta kõige laste- ja noortesõbralikuma teo laureaadiks noortelavastuse “Jõud” väljatoomine. Noortelavastus valmis MTÜ Must Kast ja meie kooli sellal 7.klasside õpilaste koostööna mais 2016.

Loe rohkem

Meie õpilase tublid saavutused saali- ja jäähokis

Danver Pruuli (5.b klass) võitis Eesti noorte saalihoki meistrivõistlustel U13 ja U15 vanuseklassis EMÜ meeskonna koosseisus I koha, samuti Eesti noorte jäähoki meistrivõistlustel III koha jäähokiklubi Kajakas koosseisus.

Loe rohkem

Raamatupreemia loovtööde konkursil EV Presidendi auhindadele

9. a klassi õpilased pälvisid üleriigilisel ajaloo alaste loovtööde konkursil Eesti Vabariigi Presidendi auhindadele raamatupreemia.

Loe rohkem

Edukas esinemine vene keelsel luulekonkursil

28.aprillil toimus Raatuse Koolis Tartu linna koolide 6.klasside vene keelsete luuletuste konkurss, kus meie õpilased saavutasid suurepäraseid tulemusi.

Loe rohkem

Esikoht pioneeripallivõistlusel

13. aprillil Variku koolis toimunud 6.klasside tüdrukute pioneeripallivõistlusel saavutas meie naiskond esikoha! Palju õnne!

Loe rohkem

Teine koht üle-eestilisel ettevõtlusmängul

9. aprillil tehti Tallinnas EBS-s kokkuvõtteid oktoobris 2015 alanud JA Eesti ja EBS Gümnaasiumi korraldatud üle-eestilisest koolinoorte majandusmängust Creatlon, kus meie kooli võistkond saavutas teise koha.

Loe rohkem

Esikoht vabariiklikul ajaloo-olümpiaadil!

23.märtsil toimus XXV vabariiklik ajaloo -olümpiaad, kus 9.klasside arvestuses jäi 1.-2. kohta jagama meie kooli 9.a klassi õpilane Henrik Narusberg. Õpilast juhendas õpetaja Malle Partsioja. Palju palju õnne!

Loe rohkem

Silmapaistvad tulemused astronoomiaviktoriinil

9. märtsil 2016 toimus veebipõhine astronoomiaviktoriin “Pulsar”, kus meie kooli 8. ja 9.klasside õpilased saavutasid tublid tulemused!

Loe rohkem

III koht inglise keele viktoriinil

Tartu Descartes´i Koolis 04. märtsil 2016 toimunud Tartu linna võistkondlikul inglise keele viktoriinil 6.-7. klassidele saavutas meie 7. b klassi poiste võistkond III koha.

Loe rohkem

Tubli tulemus matemaatikaolümpiaadil

4.märtsil toimus Tartu Hansa Koolis matemaatikaolümpiaad 4. – 6. klassile, kus tubli tulemuse saavutas 4.b klassi õpilane Gerda Lehis.

Loe rohkem

Suurepärased tulemused spordivõistlustelt

25. ja 26.veebruaril toimunud Eesti Koolispordi Liidu finaalturniidel näitasid meie õpilased head sportlikku vormi, naastes heade tulemustega. Samuti läks edukalt 4.-5.klasside poistel Tartu linna ja maakonna turniiril 3×3 korvpallis, kus pälviti neljas koht.

Loe rohkem

Teine koht võrkpallis!

Reedel, 19.veebruaril Miina Härma gümnaasiumis toimunud noormeeste võrkpalli Kooliliigal saavutas meie kooli poiste võistkond teise koha.

Loe rohkem

Esikoht saalijalgpallis!

Meie poisid said 18.veebruaril Tartu Ülikooli spordihoones toimunud Eesti Koolispordi Liidu Rahvaliiga saalijalgpallis Tartu Linna turniiril esikoha.

Loe rohkem

Esikoht ajaloo-olümpiaadil!

13.veebruaril Miina Härma Gümnaasiumis aset leidnud ajaloo-olümpiaadi Tartu voorult naasid meie õpilased väga edukate tulemustega. Henrik Narusberg 9.a klassist pälvis esikoha ja esindab Tartu linna vabariiklikus voorus!

Loe rohkem

Tugev saavutus Teaduslahingus

25. jaanuaril Tartu Ülikooli spordihoones toimunud Teaduslahingus jäi meie kooli 9.klasside võistkond “Kah?” jagama 5.-6.kohta.

Loe rohkem

Head tulemused keemiaolümpiaadil

23.jaanuaril võtsid meie kooli õpilased osa Miina Härma Gümnaasiumis toimunud keemiaolümpiaadi Tartu linna voorust. 9. klassi arvestuses oli meie kooli õpilastest parim Kärt Soieva, kes saavutas 9. koha!

Loe rohkem

Tubli esinemine Luuleprõmmil

21. jaanuaril toimus Tartu Linnaraamatukogus I Noorte Luuleprõmm, kus vanusegrupis 12-15a saavutas II koha meie kooli 9.b õpilane Lore Sõerunurk.

Loe rohkem

Meie õpilaste tublid sporditulemused

26.novembril TÜ kergejõustikuhallis toimunud Tartu koolide karikavõistlustel kergejõustikus saavutasid mitmed meie õpilased häid tulemusi, samuti 6.detsembril aset leidnud Tartu koolide MV ujumises.

Loe rohkem

Eripreemia etluskonkursilt “Koidulauliku valgel”

12. novembril Tartu Laulupeomuuseumis toimunud etluskonkursil “Koidulauliku valgel” piirkondlikul voorul pälvis eripreemia meie kooli 9.b klassi õpilane Lore Sõerunurk.

Loe rohkem

Suurepärased tulemused loodusainete praktiliste tööde võistlusel

Meie kooli 9.klassi õpilased osalesid edukalt 6. novembril Tartu Puškini koolis traditsioonilisel loodusainete praktiliste tööde võistlusel “Õpilane – noor uurija”.

Loe rohkem

Maksimumpunktid Euroopa keeltepäeva viktoriinis

Carl Christian Treier 9.b klass Alex Vreimann 9.b klass

Loe rohkem

Kolmas koht Tartu linna koolidevahelise saalihokiturniiril 8.-9.klasside arvestuses

Saalihokivõistkond koosseisus:  Kadi Kals, Reelika Kähr, Maarja-Liisa Nõmmik, Liisbet Rooma(9.a kl), Lore Sõerunurk, Tinrica Vomm (9. b kl)   kolmas koht Tartu linna koolidevahelise saalihokiturniiril 8.-9.klasside arvestuses.Võistlused toimusid 8.okt …

Loe rohkem

Esikoht Tartu linna koolidevahelisel saalihokiturniiril

Saalihokivõistkond koosseisus:   Daniil Brovarets, Danyel Meitsar (8. kl); Merino-Sten Kull, Egor Luzgin (9.a kl) esikoht Tartu linna koolidevahelisel saalihokiturniiril 8.-9.klasside arvestuses. Võistlused toimusid 8.okt EMÜ spordihoones.