Ülelinnaline viktoriin "Reis mööda Venemaad" 20. märtsil - Tartu Forseliuse kool

Igaüks on oluline

Ülelinnaline viktoriin “Reis mööda Venemaad” 20. märtsil

20. märtsil toimub meie kooli juba neljandat korda ülelinnaline viktoriin “Reis mööda Venemaad”.

Tegemist on põneva orienteerumismänguga koolimajas, mille käigus 8.klasside õpilaste võistkonnad peavad lahendama vene keeles erinevaid vene geograafia ja kultuuriga seotud ülesandeid ja vastama ka individuaalsetele küsimustele. Silmaringi avardavast viktoriinist võtavad osa nii korraldajate kui võistlejatena kokku 150 õpilast Tartu linna koolide 8.klassidest.

Meie suurüritust toetavad Puškini Instituut, Vene Föderatsiooni Suursaatkonna Tartu konsulaaresindus, teater Vanemuine, restoran  Tšehhov,  AS Bamboona.  Viktoriini idee autoriks ja peakorraldajaks on meie kooli vene keele õpetaja Natalja Sahharnaja koostöös geograafiaõpetaja Kaari Rodimaga. Viktoriini läbiviimisesse on kaasatud kõik õpetajad ja 8.-9.kasside õpilased.